News - vote for her

Vote for Taylor (World Music Awards)

5. ledna 2013 v 21:12 | Stephie
Taylor je také nominována na World Music Awards a to hned v šesti kategoriích :)
World's best song s We Are Never Ever Getting Back Together, World's best album s Red, World's best video s We Are Never Ever Getting Back Together a dále ve World's best Female Artist, World's best entertainer of the year a World's best live act. A hlasovat můžete ZDE.

2013 People’s Choice Awards (nominations)

21. listopadu 2012 v 19:19 | Stephie
Jako každý rok se v lednu nového roku koná opět udílení cen People's Choice Awards a minulý týden se objevil list nominací, na kterém se objevila i Taylor a to dokonce .
Favorite Female Artist
Favorite Country Artist
Favorite Song ("We Are Never Ever Getting Back Together")
Už podle názvu je jasné, že vítěze si vybírají fanoušci a to ZDE, tak Vás chci poprosit, aby jste pro Taylor zahlasovali ♥

2012 American Music Awards (voting)

12. října 2012 v 21:59 | Stephie
Ahoj, hrozně moc se omlouvám, že jsem se tu tento týden moc neukazovala, ale bohužel jsem neměla čas, ale od pondělka Vám to všechno určitě vynahradím :) Jako každý rok se i letos koná udílení cen American Music Awards, no a i letos je Taylor nominovaná, i když jen v kategorii Favorite Female Artist Country. Udílení se koná 18. listopadu v Los Angeleském Nokia Theater a hlasovat můžete ZDE.

EMA Nominations

18. září 2012 v 18:49 | Stephie
Tak a teď tu mám nominace/hlasování na udílení cen "MTV Europe Music Awards". Taylor získala 5 nominací a to v kategoriích Best Live, Best Pop, Best Female, Best World Stage a Best Look :) No a hlasovat můžete ZDE, kde také uvidíte všechny nominace. No, budu hlasovat a držet palce :D :)

Vote for Taylor #9

5. srpna 2012 v 17:55 | Stephie
Teď tu mám jedno hlasování - Kdo je lepší živě - Taylor nebo Demi Lovato? :) Hlasovat můžete ZDE. Já mám obě strašně moc ráda a dlouhou dobu jsem se rozhodovala, jestli založit blog o Taylor nebo o Demi :D Ale Taylor nakonec vyhrála :) Hlasovat se může každou hodinu, takže já to "prostřídám" :)

Vote for Taylor #8 (VMB 2012)

21. července 2012 v 11:39 | Stephie
A teď opět jedno hlasování :) Jedná se o udílení cen v Brazílii, kde je Taylor nominována v kategorii "zahraniční interpret". Tayinými soupeři jsou Demi Lovato, Jay-Z a Kanye West, Justin Bieber, Katy Perry, Lana Del Rey, Maroon 5, Nicki Minaj, One Direction a Rihanna :) Hlasujte ZDE.

Vote for Taylor #7 (Y100 Jingle Ball 2012)

20. července 2012 v 22:03 | Stephie
Tak a teď jedno hlasování. Možná víte, že rádia v USA každoročně pořádají akci s názvem Jingle Ball, kde vystupují různí umělci. No a rádio Y100 teď otevřelo hlasování, kde můžete hlasovat právě pro toho, koho by jste rádi na letošním Jingle Ballu viděli/slyšeli. Hlasovat můžete ZDE. Před Taylor jsou zatím "jen" Demi Lovato, One Direction, The Wanted a Justin Bieber, takže hlasujte hlasujte! :D

2012 Do Something Awards - voting

15. července 2012 v 21:59 | Stephie
A teď další informace/hlasování. Pokud si pamatujete Do Something Awards z loňského roku, Taylor vyhrála v kategorii Music Artist. Letos je opět nominována a jejími soupeři jsou např. Katy Perry či One Direction. Hlasovat můžete ZDE.

Vote for Taylor #7

24. května 2012 v 20:59 | Stephie
Pěkný večer, mám tu ještě jedno hlasování. Tentokrát na omusicawards.com. Hlasovat můžete pro Taylor ZDE a to v kategoriích Fan Army FTW a Most Extreme Fan Outreach. Při hlasování se musíte sesynchronizovat s twitterem nebo facebookem :)

Teen Choice Awards 2012 - Nominees

19. května 2012 v 22:33 | Stephie
Včera se objevily nominace na letošní TCA a mám tu pro Vás hlasování :) Hlasovat můžete ZDE, ale musíte být zaregistrovaní. Já s tou registrací teprve bojuju, protože mi to nějak nejde... Jinak hlasovat můžete opět každý den.
Choice Female Artist
Adele
Jennifer Lopez
Katy Perry
Rihanna
Taylor Swift

Choice Single by a Female Artist
"Set Fire to the Rain," Adele
"Stronger," Kelly Clarkson
"Dance Again," Jennifer Lopez featuring Pitbull
"Part of Me," Katy Perry
"Eyes Open," Taylor Swift

Choice Female Country Artist
Lauren Alaina
Miranda Lambert
Kellie Pickler
Taylor Swift
Carrie Underwood

Choice Country Song
"Tattoos on This Town," Jason Aldean
"Crazy Girl," Eli Young Band
"Storm Warning," Hunter Hayes
"God Gave Me You," Blake Shelton
"Sparks Fly," Taylor Swift

CMT awards 2012 - nominations

25. dubna 2012 v 12:40 | Stephie
Ahoj, dnes jsem tu dřív, tak zajdu za affs atd. :) (Konečně :D) Jako první tu mám nominace na letošní CMT awards! :) Jinak hlasovat můžete ZDE.
Video of the Year
Jason Aldean- "Dirt Road Anthem"
Kenny Chesney Featuring Grace Potter- "You and Tequila"
Toby Keith - "Red Solo Cup"
Lady Antebellum - "We Owned the Night"
Miranda Lambert - "Over You"
Brad Paisley With Carrie Underwood - "Remind Me"
Rascal Flatts Featuring Natasha Bedingfield - "Easy"
Blake Shelton - "God Gave Me You"
Taylor Swift Featuring the Civil Wars - "Safe & Sound"
Carrie Underwood - "Good Girl"

Female Video of the Year
Sara Evans - "My Heart Can't Tell You No"
Miranda Lambert - "Over You"
Martina McBride - "I'm Gonna Love You Through It"
Kellie Pickler - "Tough"
Taylor Swift - "Ours"
Carrie Underwood - "Good Girl"

Collaborative Video of the Year
Kenny Chesney Featuring Grace Potter - "You and Tequila"
Brad Paisley With Carrie Underwood - "Remind Me"
Rascal Flatts Featuring Natasha Bedingfield - "Easy"
Lionel Richie With Shania Twain - "Endless Love"
Taylor Swift Featuring the Civil Wars - "Safe & Sound"
Zac Brown Band Featuring Jimmy Buffett - "Knee Deep"

Vote for Taylor #8

10. dubna 2012 v 18:20 | Stephie
A další anketa, kde máme hlasovat, která z celebrit (Taylor, Kristen Stewart, Rihanna, Selena Gomez) měla nejlepší účes. Taylor je tam s účesem, který měla na ACM awards. Z možností se mi určitě nejvíce líbí Taylor. Pokud chcete hlasovat, tak ZDE :)

Vote for Taylor #6

10. dubna 2012 v 18:17 | Stephie
A teď pro změnu jedno hlasování na stránce teen.com. Jedná se o nejsilnější fanoušky :) Proti Tay a Swifties jsou např. Demi Lovato a Lovatics, One Direction a Directioners, Darren Criss a Darrenatics (teda... Darrena zbožňuju, ale o tomhle slyším poprvé o:-)) a další... Hlasovat můžete ZDE. Zatím vede Justin Bieber, dohání ho Big Time Rush a třetí jsou One Direction :)

Vote for Taylor #5

3. dubna 2012 v 17:48 | Stephie
Mám tu pro Vás jedno hlasování, kde máte hlasovat, která ze zpěvaček má nejlepší koncerty/která zpívá nejlépe na živo. Není to nic důležitého, ale pokud máte čas, tak pro Taylor prosím ZDE zahlasujte :) Zatím vedou Demi Lovato s Adele :)

Vote for Taylor #4

28. března 2012 v 14:57 | Stephie
Ahoj, jako první tu mám pro Vás hlasování, kde můžete hlasovat pro Taylořinu písničku, kterou napsala pro soundtrack k filmu the hunger games, Eyes Open. Vátežná písnička bude hrát v rádiu PopCrush :) To asi neuslyšíme, ale hlasujte, hlasujte, Tay je zatím druhá :D Hlasovat můžete ZDE.

Vote for Taylor #3 [ACM]

21. března 2012 v 14:54 | Stephie
V pondělí začalo hlasování pro udělování cen ACMA a jak jsem Vám již před časem psala, Taylor je nominována ve třech kategoriích, ale bohužel jen v jedné můžou hlasovat fanoušci a to jest kategorie "Entertainer of the Year". Pro Taylor můžete hlasovat ZDE. Předávání těchto cen se koná už 1. dubna! :)

Vote for Taylor #2

1. března 2012 v 14:57 | Stephie
Teď tu mám dvě hlasování. První je ZDE a můžete tam hlasovat pro Taylor s klipem Safe & Sound a to druhé je ZDE, kde je Taylor hned s dvěmi písničkami. Tou první je Ours a druhou je Safe & Sound, ale hlasovat můžeme bohužel jen pro jednu... Já hlasovala pro Ours, protože za Safe & Sound jsem hlasovala v první anketě :D

VOTE! VOTE! VOTE! [KCA]

24. února 2012 v 21:08 | Stephie
Mám tu hlasování pro letošní KCA! Taylor je nominována ve 2 kategoriích, jak už jsem zde psala, takže hlasuje!!! :) ZDE pro písničku Sparks Fly a ZDE pro Taylor :)

Taylor is nominated for ACM awards 2012

26. ledna 2012 v 17:17 | Stephie
Taylor je nominovaná ve 3 kategoriích na letošním udílení cen ACM. Vítěze ve skoro všech kategorích volí porota, až na Entertainer of the Year a New Artist of the year, kde vítěze vybírají fanoušci. Už je tu hlasování pro nováčka roku, ale brzy se otevře hlasování pro kategorii "Entertainer of the Year" kde je nominovaná i Tay. Tady máte všechny její nominace:
1. Entertainer of the Year Female
2. Vocalist of the Year
3. Video of the Year - Mean

Tato akce se bude vysílat živě na CBS 1. dubna.

Who will be the biggest artist of 2012?

18. ledna 2012 v 14:46 | Stephie
ZDE můžete pro Tay hlasovat v anketě kdo bude největší hvězdou roku 2012. Vždycky jak jsou to takovéhle ankety, tak to beru s nadhledem, protože se stejně při udílení hudebních cen se vždycky ukáže, kdo je jakou hvězdou ♥ :D

Teen TV Awards: Vote

3. ledna 2012 v 13:46 | Stephie
Teď tu mám hlasování v anketě Teen TV Awards... Taylor je nominovaná v kategorii "Artist of the year". Hlasovat pro ni můžete ZDE. Jejími spoupěřkami jsou Lady Gaga, Adele, Demi Lovato a Katy Perry. Tak pro koho budete hlasovat? :)

Whose Birthday Party Would You Rather Attend?

17. prosince 2011 v 12:51 | Stephie
Teď jedno hlasování. Máte si vybrat, na jakou oslavu narozenin by jste šli radši. Na oslavu Taylor nebo Vanessy? No, já mám obě strašně ráda a nejradši bych se zúčastnila oslav jak Taylor tak Nessy :) Takže jsem z mého počítače hlasovala pro Nessu a od taťky pro Taylor. Hlasujte ZDE.

Vote for 'The Story of Us'

16. prosince 2011 v 18:39 | Stephie
Ahoj! :) Určitě jste si všimli nového úžasného designu, ale o tom až za chvíli :) Teď tu mám jedno hlasování, kde můžete hlasovat pro nejlepší videoklip :) Taylor je tam s klipem 'The Story of us' a je zatím až 33... Hlasujte ZDE.

Vote For Taylor at PCA #2

29. listopadu 2011 v 21:52 | Stephie
Jen Vám znovu připomínám, aby jste ZDE hlasovali pro Taylor :) Je nominovaná ve třech kategoriích - "Favourite Female Artist", "Favourite Country Artist" a "Favourite Tour Headliner". Prosím, hlasujte pro ni ♥ Hlasovat můžete neomezeně :) Opakuji to, protože už se dá hlasovat jen pár dní...

Vote For Taylor at PCA

24. listopadu 2011 v 18:38 | Stephie
TADY můžete hlasovat pro Taylor, která je nominovaná v kategoriích "Favourite Female Artist" , "Favourite Country Artist" a "Favourite Tour Hearliner". Takže hlasujte, hlasuje :) Hlasování je neomezené a když máte Twitter, tak stačí RTweetovat něčí Tweet a bude se to počítat jako hlas. Já vím, nejsem nejlepši ve vysvětlování :D Ale hlasujte, ZDE.
 
 

Reklama