News - concerts videos

Acoustic Performances from Red

5. ledna 2013 v 21:21 | Stephie
Před Vánoci Taylor také na svůj youtube kanál zanechala fanouškům dárek v podobě malého akustického koncertu, kde zpívá tři písničky z alba Red. Jako první uslyšíme 'We Are Never Ever Getting Back Together', poté 'Treacherous' a nakonec písničku '22'. No a pokud si pamatujete na Taylořin letní web chat, tak tento malý akustický koncert se natáčel ve stejný den.

Taylor performs 'Begin Again' on Ellen

3. prosince 2012 v 13:13 | Stephie
Taylor na konci října vystoupila u Ellen a několik jejích vystoupení už jsmě měli možnost vidět. S písničkou Begin Again to ale bylo jinak a vystoupení se odvysílalo až 30. listopadu.

We Are Never Ever Getting Back Together - DWTS

2. listopadu 2012 v 18:43 | Stephie
Jak jsem Vás také informovala, v úterý, 30. října Taylor vystoupila v pořadu Dancing With the Stars se svým singlem WANEGBT. Byla naprosto dokonalá :) A hrozně moc se mi líbí její outfit :) Za chvíli vám přidám i fotky.

Live Performance on Good Morning America

23. října 2012 v 22:10 | Stephie
Teď tu mám video z Taylořina dnešního malého koncertu na Times Square v rámci pořadu Good Morning America. Taylor vystoupila se třemi písničkami - WANEGBT, Red a Love Story. Jinak moc se omlouvám, ale fotky uložím až zítra, dnes už jdu. Pa :)

"We Are Never Ever Getting Back Together" Live on The X Factor UK

16. října 2012 v 10:49 | Stephie
Dále tu mám video z Tayina vystoupení v britském X Factoru z neděle, 14. října. Taylor zazpívala We Are Never Ever Getting Back Together a byla úžasná - ostatně jako vždy. A snad nikdy mě neomrzí ta část "So he calls me up and he's like...." :D

'Ronan' - Stand Up 2 Cancer

10. září 2012 v 20:02 | Stephie
A teď tu mám video, kde Taylor zpívá novou píseň s názvem 'Ronan', kterou napsala pro 4-letého chlapce, který zemřel právě na rakovinu. Píseň si můžete i stáhnout na iTunes a to ZDE. Veškerý výtěžek půjde na charitu a boj proti rakovině.

We Are Never Ever Getting Back Together (Live At VMAs)

7. září 2012 v 6:45 | Stephie
Tak Taylor na VMA nakonec nevystupovala s novou písní z alba Red, ale se singlem We Are Never Ever Getting Back Together. Myslím, že i přesto, že jsem očekávali novou písničku, nemusíme být zklamaní, protože Taylořino vystoupení bylo úžasné! ♥

Walmart Shareholder Meeting [01.06] - performance

2. června 2012 v 18:45 | Stephie
Tak a teď dvě videa z této akce :) Jak jsem již psala, Taylor zazpívala dvě své písničky - Love Story a Mean :)
Mean

Brisbane, Australia [06.03] - Safe & Sound

11. března 2012 v 10:42 | Stephie
Taylor také v Brisbane poprvé zazpívala Safe & Sound. Má nádherné šaty... Je úžasné, jak všichni zpívají s ní, ta atmosféra je tam naprosto úžasná. Nevím, jesti přidám ještě nějaká videa z koncertů, pokud budu stíhat, tak ano :)

Perth, Australia [02.03] - videos

4. března 2012 v 11:37 | Stephie
Mám tu pro Vás pár videií z koncertu v Perthu. Vybrala jsem jich jen pár, protože spousta videí nebyla v moc dobré kvalitě. Ale varuju Vás, že ve spoustě videií Tay skoro není slyšet... Tay na začátku koncertu říkala, jak byla na pláži a chodili k ní fanoušci a říkali jí "Hi Taylor" (Prý tay-la, protože takhle její jméno říkají s australským přízvukem :D) a taky mluvila o tom, jak je Austrálie kouzelná. A jestli se budete dívat na videa, nejlepší je, jak vážně ječí "I love you Tay-laaaa" :DD
Sparks Fly - Touhle písničkou Taylor začínala, skoro jí není slyšet, fanoušci ji přehluší. Ale je dobře, že jen neječí, ale zpívají.

Safe & Sound live at The Ryman Auditorium [12.01.]

13. ledna 2012 v 9:35 | Stephie
Taylor včera poprvé živě vystoupila společně s the civil wars a zazpívali písničku Safe & Sound, která se objeví na soundtracku k filmu "The Hugner Games". Musím říct, že Taylor to zazpívala vážně skvěle. Zní to skvěle, skoro lépe než studiová verze ;) A Taylor vypadala skvěle :)
 
 

Reklama