My diary

I have to apologize

12. ledna 2013 v 22:23 | Stephie
Ahoj! Určitě jste si všimli, že tu poslední 2 měsíce opravdu moc nejsem a taky se pořád omlouvám. Tenhle článek bohužel nebude jiný - prostě vůbec nestíhám! Teď je to opravdu pořád něco - škola, tréninky... a já nemám skoro žádný čas na blog, hlavně teď, před pololetím. Chci se za to moc omluvit svým affs, ale i ostatním návštěvníkům blogu. Taky chci napsat, že po příštím týdnu už by se to mělo zlepšit a já už bych se tu snad měla objevit. :) Nemáte ani tušení, jak moc mi to tu chybí! :) Doufám tedy, že se tu co nejdříve už objevím! Zatím pa a užívejte zbytek víkendu :)

HAPPY B-DAY TAYLOR-ONLINE

23. listopadu 2012 v 5:39 | Stephie
Tak, popravdě vůbec nevím, jak začít, protože už je to pěkně dlouhá doba, co jsem naposledy na nějaký blog psala k prvnímu výročí... Samozřejmě se taky nechci nějak moc rozepisovat, ale aspoň trochu napsat musím! :)
Když jsem tenhle blog zakládala, byla jsem už více než rok a půl bez blogu a blogování mi začínalo chybět (kdysi jsem mívala blogy jako likemiley nebo perfect-nessa - pro vlastní bezpečí se tam radši nedívejte! :p). Pak jsem jednoho dne zůstala doma a rozhodla jsem se, že konečně nastal ten den, kdy si blog založím. Hrozně se mi vždycky líbily adresy, ve kterých bylo slovo "daily" nebo "online" takže se mi ve finále i můj sen o adrese splnil :D

O Taylor v té době moc blogů nebylo, nemyslím to tak, že by se teď s blogy o Taylor roztrhl pytel, ale rozhodně jich dnes najdete více než před rokem. Jeden z důvodů, proč jsem chtěla blog o ní byl i ten, že jsem já sama žádnou českou stránku neznala. Chtěla jsem Taylor trochu představit i nám v Česku/na Slovenku, protože tolik zástupců ať už českých nebo slovenských Swifties zase neznám. Tak doufám, že alespoň pár lidí si Taylor za ten rok oblíbilo více :)

Vím, že poslední dobou to tu opravdu stojí, za což se chci hrozně omluvit. Vůbec nestíhám, škola, tréninky, pak taky bývám věčně unavená... V poslední době jsem už i přemýšlela, že bych to tu ukončila, když se začalo objevovat tolik novinek a já si uvědomila, že to vůbec nestíhám. Pak mi to ale bylo líto, obzvlášť když jsem si uvědomila, že za chvíli bude blog slavit první narozeniny a já více než rok vydržela jsem na svém úplně prvním blogu (což vlastně ani nebyl blog, ale sblog - pokud si někdo pamatujete :)). Takže se poslední dobou snažím to tu aktualizovat jak to jen jde, i když ne vždy se mi to daří.

Teď se také dostanu k Taylor. Za ten poslední rok, co mám blog se toho, myslím, změnilo dost. Před rokem byla ještě na tour k albu Speak Now a teď už se chystá na tour k novému albu. Jakože jsem Taylor měla ráda, co se jen pamatuju, za poslední dva roky jsem si jí oblíbila ještě mnohem více ♥

Jeden malý odstavec bych také mohla věnovat svým affs. V první řadě se chci opět omluvit, že se tak málo ukazuju i u Vás, ale jak už jsem řekla, vůbec nestíhám :( Se všemi affs si, myslím si, rozumím dobře, ale někdy mi chybí to, co jsem měla s affs na minulých blozích - kontakt. Takže pokud máte zájem si někdy popodívat, nechce ti v komentářích třeba Váš twitter, skype nebo icq :) Taky chci napsat, jak jsem mým affs vděčná, že semnou vůbec spřátelili, protože jejich blogy jsou nádherné.

Tak a nakonec Vám všem chci moc poděkovat za ten úžasný rok, co jsem na tomto blogu strávila a doufám, že za rok tu bude opět nějaký takový podobný článek! :)) Původně jsem se nechtěla rozepisovat, ale nakonec to bohužel nějak nevyšlo :D No, nevadí :)) Ještě jednou moc děkuji.

Little Break

8. listopadu 2012 v 19:52 | Stephie
Pěkný večer :) Opět (jako poslední dobou neustále) se chci omluvit, že tu skoro vůbec nejsem. Ale nemám čas, nejen kvůli škole a pak tak trochu postrádám ten elán :D No a protože o víkendu tu opět nebudu a pondělí a úterý mám taky nabité, tak se tu až do středy neukážu. Chci se taky omluvit affs, že se u nich poslední dobou objevuji tak málo, ale... vážně vůbec nestíhám a Taylor má poslední dobou opravdu požehnaně novinek. Doufám, že se mi to příští týden všechno podaří doplnit :) Zatím pa.

Weekend info

12. října 2012 v 22:02 | Stephie
Tak a chci Vám jen dát vedět, že se tu opět o víkendu neobjevím, protože jedu za kamarádkou, kde nejspíš na počítači nebudu, tak kdybych tu opravdu o víkendu nebyla, tak alespoň víte proč :) No a jinak v neděli večer určitě všechny novinky, které jsem tento týden promeškala doplním a už se na to hrozně těším! :) No a v pondělí už to bude jen týden do vydání alba Red... Už se nemůžu dočkat, až ho budu držet v ruce a pustím si ho ♥ To jsem se trochu rozepsala :D Tak doufám, že strávíte tenhle podzimní víkend nějak příjemně, alespoň tak jako já :)

Malé pozastavení

8. září 2012 v 20:21 | Stephie
Pěkný večer :) Včera ani dnes jsem se tu neobjevila, protože bohužel nejsem doma, ale u babičky v Krkonoších a počítač tu má jen taťka, který mě na něj nechce pouštět :D No, každopádně ještě zítra přes den tu ještě nebudu, protože odjíždíme až odpoledne, ale myslím, že večer už snad všechny novinky doplním :) Zatím si užívejte zbytek víkendu, pa :)

Info (26.8 - 30.8)

26. srpna 2012 v 17:57 | Stephie
Ahoj, bohužel se tu až do čtvrtka neobjevím. Odjíždím opět do zahraniční, kde nejspíš připojení k internetu nebude. No a i kdyby bylo, tak laptop sebou nebereme, takže se tu stejně nestavím :DD Doufám, že si poslední dny prázdnin užíváte! :) Zatím pa.

Info (27.7.- 5.8)

27. července 2012 v 0:03 | Stephie
Ahoj znovu :) Celý tento týden už jsem s rodiči na dovolené, ale byla tu wifi, takže jsem se blog snažila udržovat jak jen to šlo :D Protože přeci jen čas na to byl :) Ale od zítřka (no,teď už vlastně dneška :D) se přesouváme na jiné místo, kde bohužel wifi nebude, takže se tu nejspíš až do soboty (5.8) neobjevím.
No, jinak jak si užíváte prázdniny? :)

#July9th - Last Kiss day

9. července 2012 v 13:34 | Stephie
Ahoj :) Omlouvám se, že jsem tu opět moc nebyla a taky bohužel nebudu. Dnes odjíždím s kamarádkou (♥ :D) na týden pryč, takže bohužel nebude čas (a taky možnost připojení k internetu). Jinak dnes je taky "Last Kiss Day" :) - Taylor se v jedné ze svých písniček (Last Kiss :D) zmiňuje o 9. červenci :) Na twitteru je "Last Kiss" mezi TT, tak se třeba můžete přidat :) No, to jsem trochu odbočila :D Hezké léto přeju, v neděli se tu uvidíme :)

SUMMER 2012

29. června 2012 v 10:41 | Stephie
Ahoj :) Dneska nám školákům začínají prázdniny a já zde chci jen napsat, jak to tu v létě bude vypadat. Bohužel budu prakticky celé léto někde pryč a doma vždy jen na otočku, nebudu tu asi úplně aktivní. Každopádně jakmile se vyskytne jakákoliv příležitost, určitě sem za vámi zajdu a novinky sem doplním. Za chvíli už odjíždím za známými na Slovensko, takže tu opět až do středy nebudu. Ve středu (popř. ve čtvrtek) ale všechny novinky doplním. Byla bych nerada, kdyby jsem s tímto blogem skončila, protože před dvěma lety jsem takhle na prázdniny na můj starý blog dala hiatus a už jsem se nevrátila. No a nechci, aby to tady dopadlo podobně, i když poslední dobou jste si určitě všimli, že tu moc nechodím o:-)
Doufám, že Vám moje snížená aktivita nebude vadit :) Takže... užívejte si co nejvíce zaslouženého volna a přeju Vám všem krásné prázdniny! :)

Částečné pozastavení

13. června 2012 v 18:02 | Stephie
Ahoj, kdybych se tu v příštích 6-7 dnech nezastavila, znamená to, že bohužel nemám čas. Protože jsem před nějakou dobou byla v Německu na výměnném pobytu, je teď řada na Němcích, aby byli u nás a já právě budu mít jednu studentku u sebe, takže bohužel asi nebudu mít moc času. Pokusím se zastavit, ale nic neslibuji... :) Zatím ahoj.

Info - 31.5 - ?.6

31. května 2012 v 19:40 | Stephie
Ahoj, jen jsem se chtěla ozvat a omluvit se, že jsem tu v poslední době opět moc nebyla, ale pomalu se blíží prázdniny a já se ještě snažím, udržet si známky takové, jaké mám a bohužel nemám moc času. Novinek se taky teď moc neobjevuje, takže jste zatím o prakticky nic nepřišli :) Taky se moc chci omluvit mým affs, ale já teď bohužel nemám čas. Počítám/Doufám, že se tu o víkendu objevím, ale nic není 100%. Možná tu budu "až" v pondělí (příští týden je zkouškové období, takže to bude pro nás, jakožto nižší gympl pohoda :D) Zatím ahoj :)

Info about next week

26. dubna 2012 v 22:08 | Stephie
Ahoj, tohle píšu opravdu hodně na rychlo :) Zítra odjíždím na týden do Německa a bohužel tu nebudu. Je to výměnný pobyt, takže pokud se mi nějak podaří se domluvit, možná se z mobilu nebo tak připojím na wifi, ale nic neslibuji :) Jediné, co Vám můžu slíbit je, že až se vrátím, bude to tu jako dřív a ne jako tento šílený hektický týden, kdy jsem doslova vůbec nic nestíhala. Teď už vážně musím, užijte si prodloužený víkend a za týden ahoj ♥ :)

Goodbye :)

4. dubna 2012 v 16:03 | Stephie
Ahoj, jen Vám chci napsat, ať mě tu v následujících 5 dnech nečekáte, jedu totiž pryč a nejsem si jistá, jestli se mi podaří dostat na počítač (na počítač asi ano, ale spíš jestli budu mít příležitost přidat něco na blog ;)) Píšu hodně narychlo, protože musím jít balit (mám zatím nachystaná jen 3 trička :DD) tak pa :)

I'll spend forever wondering if you knew...

6. března 2012 v 12:55 | Stephie
Ahoj. Píšu opět jen tak narychlo, protože za chvíli odjíždím. Tento týden mám prázdniny a prvně jsem měla být doma (to jsem se dost těšila...) ale pak se do toho všeho začala zapletla mamka, takže jedu k k babi a dědovi do Krkonoš, kde budu do pátku. Pak jedeme ke známým do Prahy, takže se tu možná objevím už v pátek, ale nechci nic slibovat. Nejpozději v neděli mě čekejte :) Těm, co mají teď jarní prázdniny přeju, ať si co nejvíce odpočinou a prázdniny si užijí... Zatím pa.

Bad news...

10. února 2012 v 16:09 | Stephie
Ahoj, vím, že jsem se od úterka neozvala a bohužel mám špatné zprávy. Jednak na víkend jedu do Krkonoš k babi a dědovi, kde není net, ale taky se nám doma rozbila krabička od internetu, takže jsem teď kompletně bez připojení :D Nevím, kdy se to opraví, ale každopádně bez internetu dlouho být nemůžu , i kvůli škole, např. žákovskou máme jedině na internetu, takže v průběhu příštího týdne bude snad vše ok. Strašně mě mrzí, že jsem teď pořád někde pryč nebo mi nefunguje internet, protože blog mě hrozně baví, v neděli jsou Grammy a chtěly jsme se Sophií rozjet blog o Vanesse, ale co se dá dělat...

VH.blog.cz

6. února 2012 v 18:21 | Stephie
Mám tu pro Vás menší oznámení... Možná jste si všimli v menu ikonky "Family Site" a chystám se vám říct, o co se vlastně jedná. Se Sophií (ano, to je ta úžasná slečna, která mi dělá designy :)) jsme společně 'založily' blog. Vlastně je zatím na blogu všechno její práce, já tam budu pouze spoluadminem :) Blog plánujeme rozjet 12. února, což je za necelý týden :) Byla bych moc ráda, kdyby jste se tam podívali.

Info - 29.01 - 03.02

29. ledna 2012 v 8:46 | Stephie
Ahoj, dnes už to nejspíš nic nepřibyde, protože za chvíli odjíždím do Ostravy, na Olympiádu dětí a mládeže. Budu tam ode dneška až do pátku, kdy mám narozeniny. :p Na blog jsem žádný záskok nesháněla, doplním všechno po příjezdu, takže o nic nepříjdete :) Takže loučím se s vámi a 'uvidíme' se v pátek. Budu se těšit! Možná se mi někde podaří připojit k netu, ale moc slibně to nevidím :D Zatím pa.

News in my life

12. ledna 2012 v 19:01 | Stephie
Ahoj... Celé dny už stahuju fotky, které jsem přednastavila na přelom ledna a února (ještě se dozvíte proč). Jsem nemocná a musím být celý tenhle týden doma. Už mě to začíná hrozně štvát, protože doma není co dělat a navíc se teď ve škole píšou písemky a opravují známky a já to nejspíš nestihnu :( Tak uvidíme no... :D

I'm so sorry...

2. ledna 2012 v 11:56 | Stephie
Tak... tenhle lčánek tu původně vůbec nebyl, ale budiž... Mám už druhý den úplně... podělaný internet. Je strašně pomalý, nic se mi nenačítá... Celé dopoledně jsem se marně snažila nahrát nové fotky na všechny možné servery a nic. Nevím, co se děje a proč se to děje, ale doufám, že zítra už mi počítač normálně poběží. Zatím ahoj.

Some News...

1. ledna 2012 v 20:27 | Stephie
Ahoj, jen píšu, že už jsem zpět, ale nefunguje mi imagebam, takže novinky přidám zítra :) Doufám, že jste si oslavy nového roku pořádně užili! :)) Už jsem se sem hrozně těšila a mrzí mě, že zrovna dnes mi imagebam nefunguje. Novinek stejně moc není, ale něco se přeci objevilo :)

Merry Christmas!

24. prosince 2011 v 10:00 | Stephie
Tímto článkem bych Vám chtěla popřát krásné Vánoce. Doufám, že si celý Štědrý den užíváte tak jako já. Nevím, co tu psát, takže... krásné a veselé VÁNOCE! :)

- jako obrázek jsem vybrala Velkou síň z Harryho Pottera, protože já jsem do všeho okolo HP trošku zblbá :DD A tahle fotka je geniální :))

I won't be here for 3 days.

8. prosince 2011 v 21:25 | Stephie
Jen jsem chtěla napsat, že tu nebudu až do neděle večer. Jedeme na víkend pryč, k babičce do Krkonoš a v sobotu do Drážďan do Německa na Vánoční trhy. Že by jsem z toho byla nějaká našená, to nejsem. Bude tam strašná zima a... tak :D A navíc se ani nedostanu na internet, protože nám nějak zkolaboval laptop... No, těším se na Vás v neděli, zatim ahoj =]

Info #1

23. listopadu 2011 v 15:23 | Stephie
Jsem na sebe pyšná. K tomu, abych si založila další blog se dokopávám už nejméně 3/4 roku, ale pořád mi to nějak nejde. Ale dneska jsem zůstala doma, protože mi ráno nebylo nejlépe (ve škole mě čekala řečnická soutěž a poté nějaká další matematická soutěž, takže co Vám budu nalhávat, smrtelně hrozně mi nebylo, ale já to použila jako výmluvu) a zůstala jsem doma. Je to dobře, protože se mi konečně po té dlouhé době podařilo založit blog a to, co mě ještě více udivuje je to, že jsem dokonce stihla udělat všechny rozcestníky a všechno. Hrozně dlouho jsem se rozhodovala, zda-li se vrátit na svůj starý blog o Vanesse a Zacovi a nebo na svůj starý blog o Demi, kde jsem před rokem a půl inteligentně smazala všechny články. Nakonec jsem se ale rozhodla pro Taylor, protože jsem o ní moc blogů nenašla a myslím si, že je to škoda, protože Taylor je úžasná ♥ :) To je tak všechno, myslím, že půjdu na přidávání a doplňování :DDD
 
 

Reklama