Affiliates

23. listopadu 2011 v 15:02 | Stephie
ELITE
Vanessa Hudgens - ·http://iheart-vanessa.blog.cz/ - *NessinQa
Carrie Underwood - ·http://carrieheaven.net/ - Brige
Chloe Moretz - ·http://chloe-moretz.blog.cz/ - Leyla
LeAnn Rimes - ·http://leannrimes.blog.cz/ - Vocicko
Demi Lovato - ·http://ddlovato.blog.cz/ - Devonne (Lemi)
Demi Lovato - ·http://demilovato.blog.cz/ - Ems
Bruno Mars - ·http://adinqiii.blog.cz/ - *AdinkA*
Harry Styles - ·http://harry-edward-styles.blog.cz/ - Lens
Glee - ·http://glee-daily.blog.cz/ - Endííí
Little Mix - ·http://little-mix-daily.blog.cz/ - Nikí
TOP
Anne Hathaway . ·http://lovely-annehathaway.blog.cz/ - susan
Scarlett Johansson - ·http://xoxo-scarlett.blog.cz/ - Đeborah*
The Hunger Games - ·http://hunger-games-daily.blog.cz/ - Endííí, Krist
Demi Lovato - ·http://lovatosource.blog.cz/ - Dainn
Celebrities - · http://youngandfree.blog.cz/ - roxanne
Miley Cyrus - ·http://dailysmiley.blog.cz/ - FoXx
Nicol - ·http://best-actresses.blog.cz/ - Celebrities
NORMAL + NEW AFFS
Ashley Tisdale - ·http://ash-news.blog.cz
Celebrities - · http://brre.blog.cz/
Benedict Cumberbatch - ·http://benedict-cumberbatch.blog.cz/


+ jakmile jste neaktivní více nž 3 týdny bez jakéhokoliv oznámení(hiatus atd.) z affs si vás smažu. Při případném návratu na blog si vás samozřejmě opět přidám, pokud budete mít zájem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 shara shara | Web | 13. srpna 2012 v 0:30 | Reagovat

to be affiliates with my leighanne littrell blog .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama